top of page

Pierwsza Sobota Miesiąca 10/1/22


Zgromadziliśmy się ponownie w Pierwsza Sobotę miesiąca żeby wypełniać obietnice naszej Najświętszej Niepokalanej Matce Fatimskiej wynagradzając jej zranione serce naszymi grzechami i całego świata .Tym razem nalezy podkreslic ze pierwsza sobota wypadła 1 października więc już na samym początku tego miesiąca który jest poświęcony naszej Królowej różańcowej zadaliśmy mocny cios dla naszego odwiecznego wroga poprzez uczestnictwie w eucharystii .

Podczas nieobecności naszego Przewodnika Ojca Bartłomieja który jest z wizyta w Polsce nasze Nabożeństwo poprowadził Ojciec Bogdan .

Na zakończenie kazania Ojciec Bogdan nawiązał bezpośrednio kim dla nas jest Maryja i jak nas nieustannie ochrania ...

"Bóg dal nam wybór życie albo śmierć więc wybieraj .....jeśli będziemy martwi tutaj za życia to i będziemy martwi w życiu wiecznym ...ale jeśli podążymy za Jezusem i jego krzyżem to będziemy żyć w wieczności ...." Prosty wybór ale jak bardzo złemu zależy żeby nas uśpić i odkładać drogę Pana Jezusa na później bo przecież mamy czas na wszystko tylko nie na Jezusa w tych czasach .

Ale my mamy przewagę nawet nad Maryja która nie miała Maryi, Ona była sama i rozważała wszystko w swoim niepokalanym sercu , ponad wszystko zaufała Bogu i zwyciężyła razem z Jezusem swoim jedynym Synem poprzez jego meczenska smierc na Golgocie .

A my ziemscy grzesznicy Ja mamy nasza tarcze która nieustannie gotowa jest do obrony swoich dzieci ,najpiękniejszy prezent od samego Boga - MARYJĘ.

I tutaj nic już nie trzeba dodawać tylko dziękować i pokutować ,mocą rozanca swietego szczególnie w tym Maryjnym miesiącu październiku prosić o przemianę tego świata oraz walczyć o zbawienie i nawracanie grzeszników czyli również nas samych .

Chciałem również podziękować w imieniu wszystkich przybyłych za podzielnie się posiłkami a szczególnie Prezesowi i Prezesowej którzy zawsze obficie dbają żebyśmy nie byli głodni i spragnieni .

I tym razem bratu Jackowi (UPS) :) ktory uraczyl nas niemala uczta dostarczajac swojej roboty wyborny smalec i chleb.

Bog zaplac za modlitwe i przybycie Wszystkim również tym którzy nie mogli być tym razem z Nami !

Ktoz jak Bog !

28 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page