top of page

Pierwsza sobota miesiaca 7/2/2022

Witam wszystkich Braci z naszej wspólnoty. Podziękowania dla wszystkich którzy przybyli i przygotowali posiłki a szczególnie Sławkowi za przygotowanie przyjęcia po naszym Nabożeństwie, jeszcze raz gratulacje Bracie Sławku i dla twojej żony. Tym razem mieliśmy gościa w osobie ojca Wojciecha który przybył do nas z dalekiego Kamerunu i podzielił się doświadczeniami przez które przechodzi tam na misjach w Afryce. Również uczestnikiem nabożeństwa był jednoroczny Nikodem wraz z rodzicami za którego modlimy się o uzdrowienie z choroby nowotworowej. Po raz kolejny razem we wspólnocie na czele z ojcem Bartłomiejem wynagradzaliśmy zranionemu Sercu Maryi za nasze grzechy i całego świata. Spowiedź, rozważania, różaniec, eucharystia niech wynagradza Tobie Maryjo i prosimy prowadź nas razem wszystkich do twojego Syna w Niebie. Do zobaczenia 6 Sierpnia w następna pierwsza sobotę miesiąca. Z Panem Bogiem i Maryja!
 
Gdy pójdziesz przez wody, Ja będę z tobą, i gdy przez rzeki, nie zatopią ciebie. Gdy pójdziesz przez ogień, nie spalisz się, i nie strawi cię płomień. Albowiem Ja jestem Pan, twój Bóg, Święty Izraela, twój Zbawca.”

Iz 43, 2-3

78 wyświetleń2 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Pierwsza Sobota Miesiąca 10/1/22

Zgromadziliśmy się ponownie w Pierwsza Sobotę miesiąca żeby wypełniać obietnice naszej Najświętszej Niepokalanej Matce Fatimskiej wynagradzając jej zranione serce naszymi grzechami i całego świata .

bottom of page