top of page

Rekolekcje Maryjne z Aktem oddania się Świętej Rodzinie. Pierwsza Sobota Miesiąca.

Jak w każdą pierwszą sobotę miesiąca spotkaliśmy się w Amerykańskiej Czestochowie na naszym pierwszosobotnim nabożeństwie . Ty razem nasze spotkanie było połączone z 3-dniowymi rekolekcjami (6-8 maj) Temat: ,,W roku św. rodziny w dobrym dialogu z Maryja i Józefem na drodze do Jezusa", wraz z zawierzeniem św. Rodzinie .
Tym razem Ojciec Bartłomiej poprowadził bardzo szczegółowo konferencję na temat życia Świętej Rodziny i odpowiadał na pytania zgomadzonych Braci .
Na co szczególnie należy zwrócić uwagę to że z Piątku na Sobotę każdy z przybyłych miał okazję 30 minutowej adoracji sam na sam z Panem Jezusem w Kaplicy w domu pielgrzyma .
Była wspólna modlitwa umacnienie wiary w nas wszystkich oraz wspólne posiłki i poznawanie siebie nawzajem podczas braterskich rozmów.
Napewno te majowe rekolekcje  zaowocują w nas wszystkich ogromem łask i zostaną przelane na nasze rodziny, znajomych i wszystkich których Pan Bóg stawia nam na naszej drodze życia .

Tekst; Maciej Samek

22 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Pierwsza Sobota Miesiąca 10/1/22

Zgromadziliśmy się ponownie w Pierwsza Sobotę miesiąca żeby wypełniać obietnice naszej Najświętszej Niepokalanej Matce Fatimskiej wynagradzając jej zranione serce naszymi grzechami i całego świata .

bottom of page